Svētdienas skolas mācību gada noslēguma ekskursija.

2018.07.09 11:07

9. jūnija rītā pie baznīcas bija vērojams neliels pulciņš bērnu un pieaugušo, kuri gaidīja pienākam draudzes sarūpētu autobusiņu, lai dotos svētdienas skolas mācību gada noslēguma ekskursijā.

Pirmais ekskursijas pieturas punkts bija Sakaslejas evaņģēliski luteriskā baznīca.

Pēc Sakaslejas baznīcas aplūkošanu un draudzes priekšnieces stāstījuma par baznīcas vēsturi uzklausīšanu, visi devās uz tuvumā esošo lauku māju “Ievlejas”, lai iepazītos ar maizes cepšans noslēpumiem un piedalītos sava kukulīša veidošanā.

Gaidot, kamēr maizes kukulīši izcepsies, ekskursijas dalībnieki mielojās ar līdzpaņemto cienastu un piedalījās dažādās kustību aktivitātēs.

Pēc maizītes izņemšanas no krāsns visi devās uz autobusu, lai brauktu uz pēdējo eksursijas pieturas punktu – Akmensraga bāku. Bākā visus sagaidīja bāks uzraudze, kura pastāstīja interesantus faktus par bāku un noslēgumā laipni izrādīja savu dzintaru un akmens fosīliju kolekciju.