Adventa laika sadraudzības pasākums

2017.12.20 23:16

16. decembrī mūsu draudzē notika ikgadējais Adventa laika draudzes senioru un kalpotāju satikšanās un sadraudzības pasākums.

Pasākums iesākās ar dievkalpojumu draudzes baznīcā, bet turpinājās draudzes mājā, kur siltā, gaišā un sirsnīgā atmosfērā viesus sagaidīja draudzes kalpotāji, aicinot baudīt sadraudzības brīžus pie kopīga svētku mielasta.

Mielasta laikā viesiem bija iespējas ne tikai satikt vienam otru, bet noklausīties arī koncertu, kuru sniedza soliste –Ieva Knapše un vijolniece – Indra Andersone un draudzes korītis Ritas Knapšes vadībā.

Pasākuma viesus ar nelielu koncertu iepriecināja arī svētdienas skolas bērni un skolotājas.

Svētdienas skolas bērniem šī diena palika atmiņā ne tikai ar iespēju uzstāties draudzes priekšā, bet arī ar neaizmirstamo “ceļojumu” pa draudzes namu, lai, vadoties pēc dažadās vietās atstātām norādēm (vēstulēm), atrastu draudzes sarūpētās svētku dāvanas.

Pateicība visiem draudzes kalpotājiem, kas sagatavoja un čakli iesaistījās pasākuma veidošanā.

Lai Dieva svētība visiem gaidot Kristus piedzimšanas svētkus!