Draudzes padomes un revīzijas komisijas ievešana amatā un Svētdienas skolas skolotāju solījumu došana draudzes un baznīcas jubilejā.

2013.07.10 18:29

Svētdien 07. jūlijā dievkalpojums, kurā viesojās Grobiņas iecirkņa prāvests Ainārs Jaunskalže, iesākās ar jaunievēlētās draudzes padomes un revīzijas komisijas ievešanu amatā, kā arī ar Svētdienas skolas skolotāju solījumu došanu.

Šajā dienā draudze sveica arī draudzes mācītāju Raiti Šēneru dzimšanas dienā (09. jūlijā), kā arī priecājās par draudzes 113. (03. jūlijā) un baznīcas 79. (08. jūlijā) gadadienu.

Dievkalpojumā tika iesvētīta arī Mārītes un Raimonda Romanovsku 40 gadu laulība, bet pēc dievkalpojuma tik sveikta jaunā padome un revīzijas komisija, Svētdienas skolas skolotājas un mācītājs Raitis Šēners, kā arī draudzes pērminders Vigo Dobelis ar veiksmīgu studiju beigšanu Lutera akadēmijā.

Pēc dievkalpojuma visi tika aicināti uz sadraudzību draudzes namā, kur iesākumā tika iesvētīta Liepājas Lutera draudzes Diakonijas centra izveidotā Drēbju kamera.

Jaunā draudzes padome un revīzijas komisija

Svētdienas skolas skolotājas saņem sertifikātus

Mācītāja Raita Šēnera sveikšana dzimšanas dienā

Vigo Dobeļa sveikšana