„Sievas lūgšanas spēks” - Stormija Omaršana

2013.01.22 16:30

Tematiskas sievas lūgšanas (pamatlūgšanas-paraugi) par sievas un vīra attiecībām, vīru un ģimenes labklājību mēneša garumā.

Brīnišķīga lūgšanu pieredze mēneša garumā. Cik Dieva darbs ir īpašs, ka, lūdzoties par vīru, tiek mainīta sieva, tiek pilnveidota laulība, attiecības un raksturi. Cik liela nozīme ir otra cilvēka lūgšanai par mums, īpaši laulāto starpā (kas ir viena miesa). Autore dod paraugus (pamatu) dažādām sievu lūgšanām par vīru, tematiski tās sadalot mēneša garumā. Pirms katras lūgšanas ir īss priekšvārds un noderīgs tematiskais raksturojums, kā arī nobeigumā katrai nodaļai stiprinoši Svēto Rakstu panti. Kā papildus stiprinājums ir autores liecība par pašas piedzīvoto, lūgto, uzklausīto un meklēto savā dzīvē un laulībā. Brīnišķīga lūgšanu pieredze mēneša garumā, viela pārdomām un iespēja augt ticībā.